X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hastane ASM Klinik Sitesi 001

AnasayfaYazılımlarSağlık Hastane Klinik SiteleriHastane ASM Klinik Sitesi 001

Mobil Uyumlu

Çoklu Dil Desteği

Yönetim Panelli

Kurumsal Mail Adresi

Arama Motorlarına Kayıt

Ücretsiz Teknik Destek

Sınırsız Sayfa Oluşturma

Limitsiz Disk Alanı ve Trafik

$39.99
(Yıllık)

Demo Site Demo Admin SATIN AL

Klinikler, Aile sağlık merkezleri, hastaneler, estetik merkezleri gibi bir çok sağlık kuruluşu için %100 uyumlu hazır web sitesi klinik yazılımımız yayında. Yönetim panelinizden dilediğiniz gibi içerikler ekleyebilir web sitenizi tamamen türkçe kontrol paneli üzerinden dilediğiniz gibi güncelleme yapabilirsiniz.

Her sağlık kuruluşu için rahatlıkla kullanabileceği sistemimiz yönetmeliklere de gayet uygundur. Çoklu dil desteği ile birlikte sitenize dilediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz.

Sistem özellikleri;

Responsive / Bootstrap

Sistem tamamı ile bootrap ile hazırlandı. Modern arayüzü ile diğerlerinden çok farklı!Tüm telefon, tablet ve bilgisayar ekranları ile uyumlu çalışır.

Sınırsız Renk Seçeneği

Sistem içerisinde bulunan 20 farklı renk seçeneği!Firmanızın rengini yakalayın.

Sınırsız Dil Ekleme

Sisteme sınırısz sayıda dil ekleyebilir, düzenleyebilir, silebilirsiniz. Sistem dili olarak sadece seçtiğiniz dili kullanabilirsiniz.Bunun amacı sistemi dilediğiniz dilde kodlama ile uğraşmadan panel üzerinden değişiklik yapmaktır.

Gelişmiş Yönetici Seviyeleri

Gelişmiş Yönetici Seviyeleri ile kafanız rahat olsun.

Kontrol Sizde

Hangi sayfada hangi animasyonların kullanılacağına siz karar verin!77 Farklı animasyon çeşidi ile sitenizi canlandırın.Hangi sayfada hangi içeriklerin görüneceğine siz karar verin!İçeriklerin anasayfada ve içerik sayfalarında kaç adet listeleneceğine siz karar verin.Kodlama bilgisi gerektirmeden tüm alanlara panel üzerinden müdahale edebilme.

Özellikler

Yönetici Özellikleri

4 Farklı Yönetici seviyesi (SüperAdmin, Admin, Personel, Yazar)
SüperAdmin En yetkilidir ve sistemdeki her alana müdahale edebilir.
Normal Admin, Kullanıcı alanı dışındaki tüm alanlara müdehale edebilir.
Personel, Kullanıcı ve Sistem ayarları dışındaki içeriklere (Kurumsal, hizmetler, galeri vs vs) alanlara müdahale edebilir.
Yazar, Sadece haberler bölümüne müdahale edebilir.
Tüm kullanıcı grupları kendi profillerini düzenleyebilir şifrelerini değiştirebilir.
Özellikle iş yaptığınız müşterilere vereceğiniz yetkilerle göstermek istemediğiniz alanlar artık sizin elinizde!

Slayt Özellikleri

Resim ekleme alanı,H1 başlık ve h3 alt başlık ekleme alanı
Başlık ve alt başlıklara animasyon seçme özelliği.
Düzenleme ve silme alanları.

İçerik Özellikleri

Sınırsız sayfa ekleme, düzenleme ve silmeSınırsız Hizmet ekleme düzenleme silme
Sadece İnşaat ve Ürün Sisteminde (Sınırsız kategori ekleme düzenleme silme,Sınırsız kadegori ve ürün ekleme silme düzenleme,Sınırsız resim ekleme düzenleme silme)Sınırsız Referans ekleme düzenleme silmeSınırsız haber ekleme düzenleme silmeSınırsız Fotoğraf galerisi ekleme düzenleme silmeSınırsız Video ekleme düzenleme silmeSınırsız sıkça sorular ekleme düzenleme silme.

İletişim Sayfası Özellikleri

İletişim sayfası, birden çok ofisi yada şubeleri olan firmalar içinSınırsız sayfalama özelliği ile yapıldı. Dilediğiniz kadar iletişim bilgisi ekleme düzenleme artık sizin elinizde.Eklenen her sayfanın kendine ait iletişim bilgileri ve harita alanı mevcuttur.

Dil Ayarları

Dil listesinde dilediğiniz kadar dil ekleyebilir silebilir ve bunları düzenleyebilirsiniz.Sistem dili ile sisteminizde kullanılacak dili belirleyebilirsiniz.

Animasyon Özellikleri

Sistemde bulunan 77 adet animasyona müdahale edebileceğiniz alan.Animasyon ayarları ile, Sosyal medya ikonlarınaAçılır menülere,Hizmetlere,Projelere,Ürünlere,Kurumsal Sayfalara,Foto ve video Galeriye,Haberlere,İletişim sayfasına,Logoya,ReferanslaraFooter alanınaİstediğiniz animasyonu siz veren.77 Farklı animasyon seçeneği ile!

Tema ve Renk ayarları

Sitenin renklerine müdahale edebileceğiniz alan.Kullanılacak 20 farklı renk seçeneğinden dilediğinizi seçin!Body, Header ve footer arkaplan rengini gireceğiniz renk kodları ile siz belirleyin.

Sayfalama ve Göster/Gizle Ayarları

Anasayfada, hizmetler, projeler, ürünler, haberler, Sıkça Sorulan Sorular bölümünde kaç adet listeleneceğine siz karar verin.İçerik sayfalarında, Hizmetler, Projeler, Ürünler Proje detayı ve haberlerde kaç adet listelemeden sonra sayfalamayı siz seçin!Anasayfa Göster ve Gizle ayarlarıSlayt, Hizmetler, projeler, Ürünler, Referanslar alanında Göster Gizle seçenekleri ile hangisini kullanacağınıza siz karar vereceksiniz!Bitmedi.Menüde, Anasayfayı, Kurumsal, Projeler, Ürünler, Multimedya ve iletişim sayfasını gösterip gizleme seçenekleri ile hangisinin görüneceğine yine siz karar vereceksiniz!

Meta Tag Ayarları

Default Meta Taglarla, Site adı, Site açıklaması, site anahtar kelimeleri, Site yazarı, Site sahibi, ve site açılış yılını düzenleyebiliyorsunuz.

Seo Ayarları

Sabit listeleme sayfalarında.Hizmetler, Haberler, Galeri, Video Galeri ve iletişim sayfalarınınTitle, açıklama ve anahtar kelimelerini siz belirliyorsunuz.Mevcut içerikleri eklerken,Kurumsal Sayfalar, Hizmetler, Projeler, Proje kategorileri, Ürünler, Ürün kategorileri haberler vs vs her bir içeriğintitle, açıklama ve anahtar kelimelerini siz beliyorsunuz.

SMTP Ayarları

İletişim sayfalarından gelen mailler için smtp ayarlarınızı yine sistem üzerinden siz beliyorsunuz.

Logo ve Favicon Ayarları

Site logosu, Footer logosu ve favikonu sistem üzerindenGenişlik, yükseklik, alt ve title etiketlerini siz belirliyorsunuz.Ve güncelleyebiliyorsunuz!

Sosyal İcon ayarları

Sitenize dilediğiniz kadar sosyal icon ekleyebiliyorsunuz, düzenleyip silebiliyorsunuz.Fontawesome kütüphanesi ile sosyal ikonlar artık sınırsız!sosyal Medya İkonları ile sosyal medya adı sosyal medya linki ve sosyal medya ikonlarını dilediğiniz kadar ekleyebilirsiniz.

Banner ayarları

Sitenizdeki, Kurumsal, Hizmetler, Haberler, Foto galeri, Video galeri, Projeler, ürünler ve Footer için kullanacağınız bannerları sistem üzerinden yükleyebiliyorsunuz.Banner kullanmak istemiyor musunuz?O zaman banner alanına renk kodu girerek hangi rengi seçeceğinize siz karar veriyorsunuz!

Kısayol Bağlantıları

Footerda bulunan kısayol bağlantılarıda sizin kontrolünüzde.Dilediğiniz kadar kısayol linkini ekleyebilir, düzenleyip silebilirsiniz!

En Popüler Scriptler

Mobil Uyumlu Türkçe ve İngilizce Dil Seçeneği
Rent A Car Sitesi

Rent A Car Sitesi

$39.99
Mobil Uyumlu Sınırsız Renk Seçeneği
Haber Sitesi 01

Haber Sitesi 01

$41.99
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Emlak Sitesi Neptün

Emlak Sitesi Neptün

$39.99
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Emlak Sitesi Plüton

Emlak Sitesi Plüton

$39.99

wp wp Top