X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Web sitesi nasıl kurulur? Nasıl web sitesi açılır?

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımWeb sitesi nasıl kurulur? Nasıl web...

Merhaba

Web sitesi kurulumunda 3 ana etken vardır. Host + Domain ve Tasarım bu 3 metaryeli bir araya getirdiğinizde web sitesi sahibi olursunuz.

Ülkemizde web sitesi sektörü tam olarak anlaşılamamaktadır. Firma rehberlerine kayıt olan kişiler web sitesi sahibi olduklarını sanmakta olup yıllık aidat ödemekteler

Peki ne yapmalıyız öncelikle web sitesinin tanımını inceleyelim dilerseniz.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888

Web Sitesi Nedir?

Web sitesi genel ağ yani internet üzerinde bulunan sunuculardaki verileri son kullanıcıya hitap edecek şekilde yani insanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde sunan bir ara yüz sistemidir. Bu sistem sayesinde genel ağa yani internete bağlı cihazlardan erişebileceğiniz sayfalar oluşturulur. Bu teknoloji sayesinde yaşadığımız çağ itibariyle artık neredeyse tüm teknolojik cihazlar birbirleriyle iletişim halindedir.

İşte web siteleri bu noktada kullanıcıların sizlere günün 24 saati ulaşmalarını sağlar. Web siteleri en kısa tabirle sizin 7/24 açık iş yerlerinizdir.

Bir Web Sitesine Sahip Olmanın Avantajları Nelerdir?

Kendinizin bir şirket veya firma sahibi olduğunu düşününüz. Firma veya şirketinizin yaptığı işe göre bir reklam vermeniz gerekecektir. Günümüzde internetin popülerliği herkesin malumudur. Peki, bir web sitesi satın almak size ne gibi avantajlar sağlayacaktır.

 • Bir web sitesine sahip olduğunuz takdirde bir alan adına da sahip olacaksınız. Dolayısıyla internet üzerinde tamamen size ait ve özgün bir kimliğe erişeceksiniz ve bu kimlik arzunuz dâhilinde diğer internet platformlarındaki kurumsal kimliğiniz yerine geçecektir.
 • Bir web sayfasına sahip olduğunuz takdirde, site içinde bulunacak olan iletişim bölümü sayesinde müşterilerinizle firmanız arasında aktif bir iletişim oluşacaktır. Bu iletişimin bir sonucu olarak firmanızın gelecek planlamasını yapabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinizle doğrudan iletişime geçtiğiniz için firmanızın müşteri profillerini rahatlıkla analiz edebileceksiniz. Bu elbette ki hizmet kalitenizi arttırmanız için bir fırsattır aynı zamanda.
 • Sitenize eklenecek geniş kapsamlı bir dil desteği halinde hem ulusal hem de uluslararası piyasalarda tanınır hale gelebilirsiniz. Bunun ana sebebiyse internette her yaştan, her meslek grubundan ve toplumun her zümresinden kişiler bulunmasıdır. Sonuç olarak baktığımızda bu ciddi kitlelere erişme fırsatı anlamına gelmektedir.
 • Web siteleri firmanızın verdiği hizmete göre ödeme kolaylığı sağlar. Web sayfalarınıza ödeme yöntemleri ekleyerek müşterilerinizle aranızda gerçekleşecek olan ödemeleri kolaylıkla yapabilme fırsatına erişeceksiniz. Bu sizin için ciddi manada zamandan tasarruf anlamına gelir.
 • Arzunuz dâhilinde web sayfanıza reklamlar koyarak bu reklamlara tıklayacak kullanıcılar sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz.
  Web sayfalarını düşündüğümüzde bir diğer güzel yanıysa artık gelenekselleşmiş olarak niteleyebileceğimiz televizyon, radyo, pankart gibi araçlardan oldukça ucuzdur. Ayrıca bu araçların her birisine ciddi hazırlıklar yapmanız gerekirken web siteleri oldukça kısa bir zaman zarfında hazır olabilmektedir.
 • Eğer fiyatlar konusunda bilgi almak istiyorsanız web sayfamızın üst kısmında bulunan hazır siteler bölümüne tıklayabilir veya çevrimiçi destek yardımıyla doğrudan yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz.
 • Bir web sitesine sahip olduğunuz takdirde firmamızca size verilecek olan yönetim paneli sayesinde rahatlıkla web sitenize içerik girişi yapabilirsiniz.
 • Yine yönetim panelimiz sayesinde sitenizdeki ziyaretçi akışları gibi şeyleri detayı raporlar halinde yönetim panelinizde görebilirsiniz.
 • Web sitelerimiz her türlü cihazda güzel bir biçimde görüntülenebilecek şekilde optimize edilmiştir. Dolayısıyla tüm platformlardan siteniz rahatlıkla erişilebilir olacaktır.

Peki, nasıl bir web sitesine sahip olabilirim? Tüm bu özelliklerden bizden bir web sitesi satın aldığınız takdirde yararlanabileceksiniz.

Nasıl Bir Web Sitesine Sahip Olabilirim?

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888

İnternet sitesine sahip olmak için öncelikle bir alan adı belirlemeniz. Bundan sonra hosting alıp kendi tasarımınızı hazırlayabilirsiniz.

Yada hazır site paketlerimizden faydalanarak doğrudan kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888


wp wp Top