X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Web Sitesi Kurma

Mobil Uyumlu Çoklu Dil Desteği
İnşaat Sitesi Paketi v1

İnşaat Sitesi Paketi v1

$49.99
Mobil Uyumlu Çoklu Dil Desteği
Güzellik Merkezi Sitesi v3

Güzellik Merkezi Sitesi v3

$49.99
Mobil Uyumlu Çoklu Dil Desteği
Güzellik Merkezi Sitesi v2

Güzellik Merkezi Sitesi v2

$49.99
Mobil Uyumlu Çoklu Dil Desteği
Güzellik Merkezi Sitesi v1

Güzellik Merkezi Sitesi v1

$49.99
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
İnşaat Sitesi Paketi v8

İnşaat Sitesi Paketi v8

$39.99
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Nakliyat Sitesi V4

Nakliyat Sitesi V4

$44.99
Mobil Uyumlu Kredi Kartı İle Ödeme Alma
Rent A Car Sitesi V3

Rent A Car Sitesi V3

$44.99
Mobil Uyumlu Sınırsız Renk Seçeneği
Haber Sitesi 02

Haber Sitesi 02

$59.99
Mobil Uyumlu Çoklu Dil Desteği
Hastane ASM Klinik Sitesi 001

Hastane ASM Klinik Sitesi 001

$39.99
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Temizlik Şirketi Sitesi 002

Temizlik Şirketi Sitesi 002

$39.99
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Sigorta Şirketi Sitesi 002

Sigorta Şirketi Sitesi 002

$39.99
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Kurumsal Firma Sitesi 018

Kurumsal Firma Sitesi 018

$39.99
1 2 3


Web Sitenizi Bugün Kuralım. Sanal Dünyada Yerinizi Alın.


mobil uyumlu e-ticaret sitesi

Mobil Uyumlu Tasarım Kalitesi

Yeni nesil kodlama diliyle hazırlanan mobil uyumlu web sitesi yazılımlarımız ile mobil cihazlar ve masaüstü cihazlarda müşterileriniz için web siteniz üzerinde kolay dolaşım imkanı sağlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüz ile müşterileriniz almak istedikleri ürün ve hizmete doğrudan kolaylıkla ulaşabilir yeni jenerasyon mobil tasarım özelliklerinin tamamından faydalanabilir. Böylece web sitenize giriş yapan ziyaretçilerinizden daha fazla dönüşüm hacmi sağlayabilir. Gelişmiş web sitesi yazılımlarımız ile markanızı rakiplerinizin önüne taşıyabilirsiniz.
sms modulu

SMS Entegrasyon Desteği

Uzman Tescil E-Ticaret Paketlerinde SMS bildirim özelliğini kullanabilirsiniz. İleti merkezi ve Türkiye'nin en çok kullanılan sms operatörlerinden NetGSM firmalarının sms entegrasyonlarını kullanarak müşterilerinize sms ile sms bildirimi gönderebilirsiniz. Sms bildirimleri sayesinde kullanıcılarınıza en hılzı şekilde haberdar edebilirsiniz.
SMS entegrasyonu sayesinde müşterilerinize birçok konuda bilgi kısa mesajları gönderebilirsiniz. Entegrasyon sayesinde öncelikle kargo durumları ile ilgili SMS gönderimini otomatik olarak yapabilir ve müşterilerinizi kolayca sipariş durumları konusunda bilgilendirebilirsiniz.

web hosting

Tedarikçi XML Entegrasyonu

E-Ticaret Sitesi yazılımlarımızda tedarikçi XML entegrasyonu özelliğine de sahiptir. Tedarikçilerinizden aldığınız XML dosyalarını sitenize yükleyerek tüm ürün, ürün resimleri, ücret ve ürün özellikleri bilgilerini kolayca sitenizde yayınlanabilir hale getirebilirsiniz. Kolay ve pratik tedarikçi XML yönetimi sayesinde birçok ürün ve hizmeti sitenizde kolayca satışa sunabilir ve ürün değişimlerini sadece birkaç adımda yapabilirsiniz.
web hosting

Güçlü Hosting Altyapısı

Uzman Tescil sınırsız hosting sunucuları, fiziki koşulları, ağ ve donanım altyapısı, yedekliliği ve fiziksel güvenlik kriterleri sürekli kontrol altında tutulan veri merkezlerinde barınır. Tüm sunucularda son teknoloji donanımlar, tamamı yedekli ağ ve donanım altyapısı mevcuttur.

Müşterilerimizin iş sürekliliğini sağlamak ve web varlıklarınıza yönelik her türlü riski ortadan kaldırmak için web hosting mühendislerimiz sürekli arge faaliyetleri gerçekleştirmektedir.
Web sitesi kurulumu, bir web sitesinin görünümünü ve kullanıcı deneyimini oluşturma sürecidir. Başarılı bir web sitesi tasarımı, estetik bir görünüm, kullanıcı dostu arayüz, hızlı erişim ve marka kimliği uyumu gibi önemli unsurları içermelidir. Bir web sitesinin kurulumunda dikkate alınması gereken bazı temel prensipler vardır. Bunlar;

Kullanıcı Odaklılık:

Kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak için kullanıcı araştırmaları yapın. Kullanıcı dostu bir arayüz tasarlayarak, ziyaretçilerin sitenizi rahatlıkla kullanmalarını sağlayın.

Minimalist Tasarım:

Karmaşıklıktan kaçının ve temiz, minimalist bir tasarım benimseyin. Az sayıda renk, net tipografi ve basit düzenler, kullanıcıların odaklanmalarını kolaylaştırır.

Hız ve Performans:

Web sitenizin hızlı yüklenmesi önemlidir. Büyük medya dosyalarını sıkıştırın, önbellekleme kullanın ve hafif tasarımlar benimseyerek sitenizin performansını optimize edin.

Duyarlı Tasarım (Responsive Design):

Web sitenizin mobil cihazlarda ve tabletlerde doğru bir şekilde görüntülenmesini sağlayın. Duyarlı tasarım kullanarak, farklı ekran boyutlarına uyum sağlayın.

Marka Kimliği Uyumu:

Web sitesi tasarımınızın, marka renkleri, logosu ve genel kurumsal kimliğinizle uyumlu olmasına dikkat edin. Marka tutarlılığı, marka imajınızı güçlendirecektir.

Görsel Hiyerarşi:

Önemli içerikleri vurgulamak için görsel hiyerarşi kullanın. Başlık, alt başlık ve görsel öğeleri kullanarak ziyaretçilere önemli bilgileri öne çıkarın.

Etkili Navigasyon:

Kolay anlaşılır bir menü ve gezinme yapısı kullanarak ziyaretçilerin sitenizde kolayca dolaşmalarını sağlayın. Ana sayfa, hakkımızda, ürün/hizmetler ve iletişim gibi temel sayfalar net bir şekilde belirtilmelidir.

Çağrılar ve Eyleme Butonları:

Anahtar eylemleri desteklemek için etkili çağrılar ve eyleme (CTA) butonları ekleyin. Kullanıcıları belirli bir harekete geçmeye teşvik eden net ve çekici CTA'lar kullanın.

Güçlü İçerik Yönetimi:

İçerikleriniz düzenli, anlaşılır ve çekici olmalıdır. Başlık, alt başlık, paragraf düzenlemeleriyle okunabilirlik artırılmalıdır.

SEO Uyumlu Tasarım:

Arama motorlarına uygun bir tasarım oluşturun. Doğru başlıklar, meta açıklamalar ve temiz URL'ler kullanarak SEO performansınızı artırın.

Analitik ve İzleme Araçları:

Web sitenizin performansını izlemek için analitik araçları entegre edin. Kullanıcı davranışları, ziyaretçi sayıları ve diğer verilerle sitenizi optimize edin.

Güvenlik:

Web sitenizin güvenliği için gerekli önlemleri alın. SSL sertifikası kullanın ve güvenlik açıklarını düzenli olarak kontrol edin.

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız alan adı, hosting, kurumsal mail ve ssl tanımlıdır. Bu nedenle servisler yıllık olarak yenileniyor

Web sitem ne zaman hazır olur?

Web sitenizin kurulumu tarafımızdan yapıldıktan sonra . Şifreler sms ve mail yoluyla sistemde kayıtlı olan iletişim adreslerine gönderilir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 30 - 60 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Kurulum yapıldıktan sonra şifreler sms ve mail yoluyla sizlere iletilir.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Hazır site paketlerimizde iptal edilemeyecek servisler olduğu için iade yapılamamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Site adresi uzantılı mail adresi veriyor musunuz?

Tabi, web sitenizin kurduğumuz zaman size verilen site paketi içinde site adresi uzantılı mail adreside verilmektedir. Bu mail adresi ile mail alışverişi yapabilirsiniz. Bu sayede kurumsal bir yüzünüz olur.

Hazır web sitesi paketlerinde alan adı (domain) gerekli mi?

Evet, sadece hazır site paketimizde değil tasarladığımız her internet sitemizi tüm dünyada yayınlamak için bir domain hizmetine ihtiyacınız vardır. Domain sitenizin ismini temsil ettiği için, kullanıcılar bu domain adını yazarak sitenize ulaşabilirler. Domainler sitenizin kurulumunda gereken bir bileşendir ve yıllık yenilenen bir servistir.

wp wp Top