X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Web Sitesi Fiyatları

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımWeb Sitesi Fiyatları

Web Sitesi Fiyatları ile alakalı olara kullanıcıların en çok sordukları soru Web Sitesi Fiyatlarının neden her firmada farklı olarak işlendiği.

Genel kullanıcıların en çok sorduğu soru yaptırmak istedikleri projeleri için teklif talep ettiklerinde bazı firmalar 5000tl verirken aynı sisteme bazı firmalar 500TL rakam çıkarabiliyor. Bu aslında bir fırsatçılık değil bu sektörde maalesef bir barem bulunmamaka asgari fiyat belirleme yada azami fiyat sınır denetimi gibi bir durum söz konusu değil bu nedenle her firma kendi belirlediği fiyat üzerinden servis vermekte.

Web Sitesi Fiyatları belirlenirken en çok dikkat edilen konu almak istediğiniz yazılım projesinin özellik ve detayları ile yönlenir. Siz siteniz için fiyat talep ederken istediğiniz özelliklere göre şekil alıyor buda projenin hazırlanacağı gün sayısı ile doğru orantı ile artmaktadır.

Web sitesi satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi de web tasarım firması seçiminin önemidir. Günümüzde internet üzerinde çok çok ucuz fiyatlara web sitesi satış vaadinde bulunan firma veya şahısla karşılaşabilirsiniz. Bu kulağa güzel gelse de bu şahıs veya firmalar genellikle web teknolojilerine pek hâkim olmayan kişiler veya başka firmaların tasarımlarını çalarak para kazanmaya çalışan kişilerden oluşuyor olabilir ki günümüzde bu ihtimal oldukça yüksektir.

Burada en önemli problem bu kişilerin web tasarımı ve web teknolojileri gibi konularda yeterli bilgiye sahip olmamalarından ötürü sizlere satmış oldukları web sitelerinin çağın gerisinde, teknolojik açıdan eksik, hatalarla dolu olması çok yüksek bir ihtimaldir. Bunun da en temel sebebi bu kişilerin ya bu konularda yeterli bilgiye sahip olmamaları ya da daha önce de belirttiğimiz gibi başkalarına ait tasarımları çalarak bu işi yapmayı çalışmalarındandır.

Web Sitesi Fiyatlarını değerlendirirken nelere dikkat edilmeli?

  • Satın alımını yapacağınız web sitesinde disk alanı ve limiti ne kadar?
  • Kurumsal mail adresi mevcut mu?
  • SSL Sertifikası mevcut mu? ( SSL sertifikası olmayan siteler artık tarayıcılarda güvenli değil olarak işaretlenmektedir.)
  • Ücretsiz teknik destek var mı?
  • Yedekleme yapılıyor mu?
  • Anahtar teslim içerikler var mı?
  • Sunucuların lokasyonu nerede?
  • Yazılım kodlama dili güncel mi?
  • Siteler Mobil uyumlu mu?
  • Whatsapp ve Tıkla ara gibi butonlar mevcut mu?

Seçenekler daha da artabilir ama siz satın almaya karar vermeden önce muhakkak bu seçenekleri göz önünde durdurun bazen bazı firmalar maalesef fiyatları çok aşağı çekip bu seçenekler için sonrasında sizden yüksek rakamlar talep ediyorlar.

Her firma site fiyatlarını belirlerken bu şekilde kendi işçilik fiyatlarına göre sizlere rakamlar çıkarmaktadır. Bilindiği üzere tasarım işlemleri çok fazla zaman almasından dolayı haklı olarak fiyatlarda yüksek olmakta. Uzman Tescil olarak biz bu konuda bir adım attık ve kullanıcılarımıza hazır site paketleri sunmaya karar verdik.

Peki nedir hazır site ?

Hazır site ile alakalı olarak size detaylı bir makale hazırlayacağız ama kısa bir anlatım gerekirse hazır site daha önceden kodlanıp grafik ve detayları ile hazırlanarak çoklu olarak satışa sunulan web siteleridir. Bu sistemler özel tasarımlara göre daha az maaliyetli olup yönetim paneli üzerinden detaylı olarak yönetilir ve siz kullanıcılarımızın hizmetine sunulur.

Sizlere sunduğumuz hazır site paketleri içerisinde alan adı, hosting, kurumsal mail adresi ücretsiz ssl sertifikası gibi bir çok serviste sağlamaktayız. Bu servsler düzenli olarak site paketleri ile birlikte yenilenmektedir. Hazır site pakelerimizle alakalı olarak daha fazla detaylı bilgi almak için 0850 303 1 888 nolu telefondan bize ulaşabilir. info@uzmantescil.com.tr adresine de mail gönderebilirsiniz.


İnternet dünyasında yerinizi almak için daha fazla zaman kaybetmemenizi öneririz.

Saygılarımızla


wp wp Top