X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Web Sitesi Fiyatları

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımWeb Sitesi Fiyatları

Web Sitesi Fiyatları ile alakalı olara kullanıcıların en çok sordukları soru Web Sitesi Fiyatlarının neden her firmada farklı olarak işlendiği.

Genel kullanıcıların en çok sorduğu soru yaptırmak istedikleri projeleri için teklif talep ettiklerinde bazı firmalar 5000tl verirken aynı sisteme bazı firmalar 500TL rakam çıkarabiliyor. Bu aslında bir fırsatçılık değil bu sektörde maalesef bir barem bulunmamaka asgari fiyat belirleme yada azami fiyat sınır denetimi gibi bir durum söz konusu değil bu nedenle her firma kendi belirlediği fiyat üzerinden servis vermekte.

Web Sitesi Fiyatları belirlenirken en çok dikkat edilen konu almak istediğiniz yazılım projesinin özellik ve detayları ile yönlenir. Siz siteniz için fiyat talep ederken istediğiniz özelliklere göre şekil alıyor buda projenin hazırlanacağı gün sayısı ile doğru orantı ile artmaktadır.

Her firma site fiyatlarını belirlerken bu şekilde kendi işçilik fiyatlarına göre sizlere rakamlar çıkarmaktadır. Bilindiği üzere tasarım işlemleri çok fazla zaman almasından dolayı haklı olarak fiyatlarda yüksek olmakta. Uzman Tescil olarak biz bu konuda bir adım attık ve kullanıcılarımıza hazır site paketleri sunmaya karar verdik.

Peki nedir hazır site ?

Hazır site ile alakalı olarak size detaylı bir makale hazırlayacağız ama kısa bir anlatım gerekirse hazır site daha önceden kodlanıp grafik ve detayları ile hazırlanarak çoklu olarak satışa sunulan web siteleridir. Bu sistemler özel tasarımlara göre daha az maaliyetli olup yönetim paneli üzerinden detaylı olarak yönetilir ve siz kullanıcılarımızın hizmetine sunulur.

Sizlere sunduğumuz hazır site paketleri içerisinde alan adı, hosting, kurumsal mail adresi ücretsiz ssl sertifikası gibi bir çok serviste sağlamaktayız. Bu servsler düzenli olarak site paketleri ile birlikte yenilenmektedir. Hazır site pakelerimizle alakalı olarak daha fazla detaylı bilgi almak için 0850 303 1 888 nolu telefondan bize ulaşabilir. info@uzmantescil.com.tr adresine de mail gönderebilirsiniz.


İnternet dünyasında yerinizi almak için daha fazla zaman kaybetmemenizi öneririz.

Saygılarımızla


Top