X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Web Sitesi Yapan Firmalar

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımWeb Sitesi Yapan Firmalar

Gelişe teknoloji ile birlikte artık şirketler, kobiler girişimciler hatta bireysel şahıslar dahi artık web siteleri yatırmakta. Tabiki talep bu kadar artınca sektörde Web sitesi yapan firmalarında sayısı haliyle arttı. Hatta bazen kendini firma olarak tanıtım aslında firma olmayan bireyler bile var doğal olarak bu kişi yada kişiler yüzünden de internette mağduriyet bir o kadar çoğaldı. Peki web sitesi yapan firmalar arasından karar verirken nelere dikkat etmeliyiz.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888

Öcelikle firmanın geçmişi olmalı, vergi levhası var mı bunu öğrenin, Çalıştığı firmalar yani referanslarını gözden geçirin varsa internette hem olumlu hemde olumsuz yorumları okuyun unutmayın herkesi memnun etmek kolay değildir herkes her konuda şikayetçi artık günümüzde bu nedenle okuduğunuz tek bir yazıyla yetinmeyin.

Web sitesi kurulumu yapılırken unutulmamalı ki anlaşma yaptığınız firmayla sie kurmak için istediğini detayları eksiksiz paylaşın. Çünküsizin için basit olduğunu düşündüğünüz bir konu, modül özellik yada içerik aslında ekstra dan fazla mesai ve ektra maaliyet çıkarabilir. Bu nedenle anlaşmanızdan önce muhakkak her detayı tekrar tekrar görüşün.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888

Peki Uzman Tescil olarak bizler kimiz neler yaparız? Web sitesi kurmak için size neler sağlamaktayız. Uzman Tescil 2009 yılında başladığı internet hizmetlerine 12 yıldır aralıksız devam etmektedir. Binlerce web sitesi ile binlerce müşteriye hizmet verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Sitelerinizi sadece kurduğumuzda değil kurulum sonrasında da "Destek her zaman mevcut."  Politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor ve güncellemlerimizve yeni teknolojilerimizle de sizleri buluşturuyoruz. Tamamen kendimize ait donanımlar ve yazılımlarla sitelerinizi yayınlıyoruz.

Hazır site paketlerimizle de siz değerli müşterilerimiz ekonomik ve kaliteli çözümlerle hizmet veriyoruz. Daha fazla detay almak için bizi 0850 303 1 888 nolu numaramızdan arayabilir yine aynı numaramıza ait whatsapp destek hattımız üzerinden de mesajlarınızı ulaştırabilirsiniz.

En içten Saygılarımızla


wp wp Top