X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Emlak Siteleri

AnasayfaYazılımlarEmlak Siteleri

Emlak Siteleri

Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Hazır İlan Sitesi

Hazır İlan Sitesi

$69.99
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Emlak Sitesi Plüton

Emlak Sitesi Plüton

$39.99
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Emlak Sitesi Neptün

Emlak Sitesi Neptün

$39.99

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!Web Sitenizi Bugün Açın. Sanal Dünyada Yerinizi Alın.


mobil uyumlu e-ticaret sitesi

Mobil Uyumlu Tasarım Kalitesi

Yeni nesil kodlama diliyle hazırlanan mobil uyumlu web sitesi yazılımlarımız ile mobil cihazlar ve masaüstü cihazlarda müşterileriniz için web siteniz üzerinde kolay dolaşım imkanı sağlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüz ile müşterileriniz almak istedikleri ürün ve hizmete doğrudan kolaylıkla ulaşabilir yeni jenerasyon mobil tasarım özelliklerinin tamamından faydalanabilir. Böylece web sitenize giriş yapan ziyaretçilerinizden daha fazla dönüşüm hacmi sağlayabilir. Gelişmiş web sitesi yazılımlarımız ile markanızı rakiplerinizin önüne taşıyabilirsiniz.
sms modulu

SMS Entegrasyon Desteği

Uzman Tescil E-Ticaret Paketlerinde SMS bildirim özelliğini kullanabilirsiniz. İleti merkezi ve Türkiye'nin en çok kullanılan sms operatörlerinden NetGSM firmalarının sms entegrasyonlarını kullanarak müşterilerinize sms ile sms bildirimi gönderebilirsiniz. Sms bildirimleri sayesinde kullanıcılarınıza en hılzı şekilde haberdar edebilirsiniz.
SMS entegrasyonu sayesinde müşterilerinize birçok konuda bilgi kısa mesajları gönderebilirsiniz. Entegrasyon sayesinde öncelikle kargo durumları ile ilgili SMS gönderimini otomatik olarak yapabilir ve müşterilerinizi kolayca sipariş durumları konusunda bilgilendirebilirsiniz.

web hosting

Tedarikçi XML Entegrasyonu

E-Ticaret Sitesi yazılımlarımızda tedarikçi XML entegrasyonu özelliğine de sahiptir. Tedarikçilerinizden aldığınız XML dosyalarını sitenize yükleyerek tüm ürün, ürün resimleri, ücret ve ürün özellikleri bilgilerini kolayca sitenizde yayınlanabilir hale getirebilirsiniz. Kolay ve pratik tedarikçi XML yönetimi sayesinde birçok ürün ve hizmeti sitenizde kolayca satışa sunabilir ve ürün değişimlerini sadece birkaç adımda yapabilirsiniz.
web hosting

Güçlü Hosting Altyapısı

Uzman Tescil sınırsız hosting sunucuları, fiziki koşulları, ağ ve donanım altyapısı, yedekliliği ve fiziksel güvenlik kriterleri sürekli kontrol altında tutulan veri merkezlerinde barınır. Tüm sunucularda son teknoloji donanımlar, tamamı yedekli ağ ve donanım altyapısı mevcuttur.

Müşterilerimizin iş sürekliliğini sağlamak ve web varlıklarınıza yönelik her türlü riski ortadan kaldırmak için web hosting mühendislerimiz sürekli arge faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlarınız yıllık mıdır?

Evet fiyatlarımız yıllıktır. Paket içinde hosting, kurumsal mail adresi ve ücretsiz ssl sertifikası sunmaktayız. Üstelik ilk yıl alan adınız hediye.

Emlak Sitesinde Sınırları Kaldırdık

Tamamen türkçe kontrol panelli emlak sitelerinde ilan ekleme, resim ekleme ve danışman ekleme gibi sınırları kaldırdık. Üstelik hostinginizde artık sınırsız. Dilediğiniz ilanı yönetim panelinden ekleyebilirsiniz. 

Üstelik Alan Adı ve Hosting Hediye

 


wp wp Top