X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

İnternetten E-Ticaret Nasıl Yapılır? Adım Adım E-Ticaret Sitesi Kurulumu Nasıl Yapılı...

AnasayfaYazılarGrafik & Web Tasarımİnternetten E-Ticaret Nasıl Yapılır...

Gelişen teknoloji ile birlikte İnternet üzerinden satış yapmak artık zorunlu hale geldi,bu sistem hem avantajlı, hem de dezavantajlı yanları olan, ticari potansiyel olarak sürekli olarak daha ileri gidebeileceğiniz büyük bir pazardır. Amazon‘un sahibi Jeff Bezos, 1994 yılında tek başında bir garajda başladığı faaliyetine, şimdi bir trilyon dolarlık (USD) şirketler grubuyla devam ediyor siz neden bunu yapamayasınız.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888

E-Ticaret (Elektronik Ticaret) Nedir?

E-Ticaret ( Elektronik Ticaret) , internetin kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte internet vasıtasıyla bazı ticari faaliyetlerin internete, elektronik ortama taşınmasına verilen isimdir. İnternet ortamında yapılan her türlü online alışveriş E-Ticaret sanal alışveriş olarak değerlendirilmektedir.

E-Ticarete atılmak isteyen yatırımcı yada girişimlerin en çok merk ettiği konu ise “E-Ticaret Nasıl yapılır?”, “E-Ticaret Sitesi Nasıl Hazırlanır?” “İnternetten satış nasıl yapılır?” " Nasıl E-Ticaret Sitesi Kurabilirim" şeklinde olmaktadır. Bu yazıda dikkat edilecek çok detaylı aşamaları olan e-ticaret için atılacak adımları sizlerle paylaşıp bu konuda fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.

E-Ticarete başlarken öncelikle vermeniz gereken en büyük karar hangi sektörde faaliyet göstereceğinizi belirlemek ve sitenizi bu sektöre uygun şekilde hazırlayarak reklamlar vermek kazanç elde etmektir.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888


Site Adresi Belirleyin!

E-ticaret yapacağınız sektörü belirledikten sonra yapmanız gereken en önemli detay sekörünüze uygun olan akılda kalıcı bir isim belirlemek ve bu ismi almak olsun. Eğer sektörünüzün kelimesinin içinde olduğu bir adres belirlerseniz bu arama motorlarında yükselmenizi kolaylaştıracaktır. Örn. parfümeri üzerine bir sektörde faaliyet gösterecekseniz sevgiparfumeri.com gibi bir isim belirlemenzi öneririz.


Eticaret yazılımınızı alın!

Sektör ve alan adı alımını kararlaştırdıktan sonra satış yapmanıza yarayacak eticaret yazılımınızı alın ve ürünlerinizi ekleyerek sıcak satış için bir sonraki adıma geçin. Uzman Tescil size eticaret yazılımları için seçenek ve paketler sunmaktadır bu nedenle bizi aramayı unutmayın.


Ödeme anlaşmanızı yapın.

Etcarette en önemli olan detay zengin ödeme seçenekleri ve taksit imkanları biz uzman tescil olarak kredi kartı ile ödemeler için sizlere paytr ve iyzico firmalarını öneriyoruz.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888


Açıklayıcı ürün tanıtımı yapın

Eticaret siteniz üzerinden ürünlerinizi eklerken görsel ve ürün açıklamalarına fazlasıyla yer verin çünkü kullanıcılar ürünleri alırken sizinle yüz yüze olmadıkları için aldıkları ürünün ne olduğunu görmek özelliklerini öğrenmek isterler bu nedenle açıklayıcı metinler ve ürün görsellerinizi her zaman detaylı olmasına kullanıcının anlayacağı akıcı ve sade bir dille yazılmasına özen gösterin


Reklam verin.

Unutmayın sadece site kurmak yetmez sosyal medya ve arama motorları üzerinden bolca reklam verin böylece yeni kullanıcılara ulaşarak çokça satış yaparak işletmenizi büyütebilirsiniz.

 

 


wp wp Top