X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

İnternet Sitesi Nasıl Kurulur?

AnasayfaYazılarGrafik & Web Tasarımİnternet Sitesi Nasıl Kurulur?

Günümüzde 7/24 açık olan işletmeler olarak adlandırılan web siteleri bireyleri ve kurumların artık kazanç kapıları olmaya başladı. Blog sitelerinden tutun forum sitelerine, Eticaret sitelerinden şirket tanıtım sitelerine kadar artık tüm sektörler internette yerini almaya başladı.

Özellikle son 5 yılda tüm firmalar internetin gücünü farketmiş olacakki aklınıza gelebilecek her sektör artık internette ve kıyasıya rekabet halinde. Peki web sitesi kurmak nasıl mümkün olabilir. Süreç ne kadar zor olabilir?

Aslında web sitesi kurmak söylendiği gibi zor değil aslında çok basit bir işlemdir. Önemli olan şey ise web sitesini kurarken önce ne üzerine kurmanıza karar vermenizden geçer. Basite indirgemek gerekirse web sitesini ne için kuracağınıza karar verip web site adresinizi belirlemeniz gerekiyor. Örn. Aksu Giyim aksugiyim.com gibi.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888

Web sitesi kurmak için gerekli olan bileşenler nelerdir?

Web sitesi kurmak istiyorsanız bazı bileşenler gerekli bunlar site kurulumundaki önemli gereksinimlerdir. Bunları sıralamak gerekirse;

  • Alan adı ( Domain)
  • Hosting ( Sitenizin barındığı disk alanı )
  • Web sitesi yazılımı 

Bu 3 gereksinimin yanı sıra artık web browserleri (tarayıcılar) web sitelerinde güvenli güvenli değil diye sınıflandırma yaptıkları için artık SSL ( Güvenlik sertifikası ) olması gereken bileşenler arasına girdi.

Eğer kodlama bilginiz varsa web sitesi kurmak çok kolaydır. Tabi bunu bilmeyenler içi hazır ücretsiz cmsler mevcut wordpress, joomla, opncart vb cmsler ile kolaylıkla site kurabilirsiniz. Ama hazır sistemlerde olsa sizi muhakkak uğraştıracaklardır. Ama bu sistemlerin tabi internette türkçe destek forumlarıda mevcut.

Eğer bunlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız hazır web sitesi sistemleri sizler için ideal olacaktır. 

Hazır Site Nedir?

Hazır web sitesi kullanıma hazır yönetim panelli web siteleridir. Kullanıcıları için sektöre özel hazırlanmış şablon ve tasarımları olan yönetim paneli sayesinde de kendi içeriklerinizi (iletişim bilgileri, sektörel bilgiler, hakkımızda vb) ekleyebildiğiniz kullanışlı kaliteli web site yazılımlarıdır.

Bu yazılımlar sayesinde sitenizi kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Ve web sitesinizin internette yer almasını sağlayabilirsiniz. 

Bu kolay kullanışlı sistemler sayesinde kodlama bilginiz olmadan kendi web sitenizi düzenlerken, günün 24 saati kimseye ihtiyacınız olmadan web sitelerinizin gerekli güncellemelerini de yapabiliyor olmanız web sitesi sahipleri için büyük bir avantaj.

Hazır siteleri nereden görebilir ve satın alabilirim?

Hazır site paketlerimizi hazirsite.uzmantescil.com.tr adresinden görebilirsiniz. Modelleri incelemek için linke tıklayabilirsiniz.

Hazır site paketlerimizin tamamında ilk yıl Alan adı ve hosting hediye olarak sunulmaktadır. Sonraki yıllarda ise standart pakete ek olarak alan adı bedeli ödenmektedir. Site paketlerimizde ise SSL ( Güvenlik sertifikası ) ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Günün 24 saati destek masamız üzerinden sitelerinizle alakalı konularda takıldığınız her konuda destek talebi açarak ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888


wp wp Top