X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Web Sitesi Açmak

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımWeb Sitesi Açmak

Günümüzde dijital dünyada web sitesi açmanın artık lüks değil bir gereklilik olduğunun herkes farkında vardı. Çünkü web sitesi olan firmalar yerel firmalardan daha çok müşteriye ulaşıyor ve daha çok kazanç elde ediyorlar.

Bazı firmalar ısrarla bunun kabul etmeyebiliyor yada web siteine para vermek gereksiz diyen olabiliyor web sitesi kurabilecek ücretlerin 2 - 3 katını harcayarak kartvizitler, broşürlerle reklamlar yapmaya çalışıyorlar ama yine de web sitesi olan kişi yada firmalar kadar kazanç elde edemiyorlar. Peki buradaki hata nedir? Neden web sitesi olan insanlar daha çok kazanıyor gelin bunu tartışalım.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888

Öncelikle web sitesini kurduğunuzda bulunduğunuz mahalle semte yada bölgeye değil işinizin türüne göre dünyanın her bölgesine hitap edebilirsiniz. Örneklendirmek gerekirse eğer bir bakkal iseniz bulunduğunuz sokağa değil tüm mahalleye hatta ile bile hizmet verebilirsiniz. Çünkü kullanıcılar size rahatlıkla ulaşır. Eğer bir nakliyat firmanız varsa sadece bulunduğunuz mahalleden deil bulunduğunuz ilin her bölgesinden iş almanızı sağlar hatta eğer diğer illere açılmak isterseniz buda mümkün olur. Kısacası web siteniz varsa ilerlemeniz çok kolay.

Web sitesi açtığınızda insanlar size nasıl ulaşıyor?

Bunun bir kaç yöntemi var. Sitenizin sosyal ağlarda reklamını yapabilirsiniz. Google ads ile arandığınız kelimelerde ilk sayfada çıkıp doğrudan müşteri alabilirsiniz. Örn; evden eve nakliyat kelimesinde ilk sırada çıkıp müşteri kazanmak gibi.

Yada web siteniz seo destekli olarak hazırlandığı için kısa sürede yükselir ve reklam vermeden de müşteri kazanabilirsiniz.

Web sitesini nasıl kurabilirim?

Web sitesi kurmak çok kolay site adresinizi belirleyerek bize ulaşmanız yetereli. Uzman ekibimizle web sitenizi sektörünüze göre hazırlıyor ve teslim ediyoruz.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888

Kazançlı günler dileriz.


wp wp Top