X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Ucuz Web Sitesi

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımUcuz Web Sitesi

 

Web Sitesi yaptırmak artık çok kolay. İnternet sitenizi uygun bir fiyatla hazırlıyoruz Mobil uyumlu web siteleri ile hizmetinizdeyiz.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888

Web sitesi kurulumu için gerekli olan ve dikkat etmeniz gereken hizmetler ve bazı bileşenler gerekmektedir.Bu bileşenler web sitenizi oluştumakta olup ayrıca web sitesi kurulumu süresinde ve sonrasında hizmetinizin kalitesi ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Memnun olabileceğiniz web siteleri için gerekli olan en önemli bileşenler ve hizmetler;

  • Hosting ( sitenizin barındırıldığı disk alanı )
  • Domain ( Alan adı siteadresi.com uzantılı web adresleri )
  • Web yazılımı, Kodlanarak kullanılan tasarıma denir. Doğru yapılan kodlamalar ile hazırlanan siteler seçilmesi çok önemlidir.
  • Kurumsal Mail Adresi, Bu servis site adresi uzantılı mail adresi açıp kullanmak isteyen kişiler için gereken bir opsiyondur. Örn: info@uzmantescil.com.tr bu tür adresler.
  • SSL Sertifikası, web sitelerine girişlerde eğer güvenlik sertifikası yoksa artık Chrome vb tarayıcılar siteler için güvenli değil ibaresi yazmaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek, kurdurmuş olduğunuz web sitelerinde destek her zaman gereklidir bu husu muhakkak ön planda tutmalısınız.
  • Yedekleme hizmeti, Web sitesi alırken muhakkak yedekleme hizmeti olduğuna dikkat etmelisiniz. Sitelerde olabilecek kullanıcı hatalarında en azından geri alınabilir.
  • Mobil uyumlu tasarımlar, Web sitelerinizin mobil uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bilindiği üzere artık web sitesi ziyaretlerinin artık %70'i mobil cihazlar üzerinden yapılmaktadır. Eğer tasarımlarınız mobil uyumlu olmazsa çok fazla potansiyel trafiği kaybedersiniz.
  • Yeni nesil kaliteli sunucular, Sitelerinizin barındığı sunucuların kaliteli olması sitenizin hızını ve performansını etkiler. Unutmayın geç açılacak sitelerde kullanıcılar çok fazla beklemeyecek site açılmadan çıkacaklardır.
  • Arama motoru dostu web siteleri, Sitelerinizin SEO destekli olması çok önemlidir. Çünkü web siteleri arama motorlarında üst sırada çıkması size sitenin yayında olduğu süre zarfında yüzlerce binlerce trafik sağlamaktadır.

Tüm web sitesi paketlerimiz yukarıda sayılan özelliklere sahip olmakta olup, Ayrıca yönetim panellerimiz üzerinden dilediğiniz zaman dilediğiniz gibi düzenleme yapabilmektesiniz. Site paketlerimizi satın aldığınız andan itibaren tüm düzenleme alanında ve yayında kaldığı tüm süre boyunca sürekli olarak ücretsiz teknik destek sunmaktayız. Ucuz web tasarım hizmetini sizlere sunarken ayrıca sizlerin memnuniyetinizi her zaman ön planda tumaktayız.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888

Web sitesi paketlerimizin fiyatlarını belirlerken, En düşük maliyetle ucuz web sitesi  kurmanızı sağlıyoruz. Tüm site servislerimizde 7/24 Ücretsiz teknik destek sunmaktayız. Mobil uyumlu kaliteli web tasarım hizmeti sunuyoruz. Cep Telefonu, Tablet PC, Smart TV Uyumlu yazılımlar.

SEO uyumlu web siteleri

Web sitesi paketlerimizin tamamı arama motoru dostu olarak hazırlanmaktadır. Sunmakta olduğumuz site paketlerinde arama motorlarında yükselmenizi sağlayan anahtar kelimeler, title gibi alanları panelinizden rahatlıkla düzenleme yapabilirsiniz.

Hazır site paketlerimizin tamamında site içi SEO alt yapısı bulunmaktadır. Bu sayede yapacağınız Site dışı seo yardımıyla çok daha hızlı ve kısa sürede web sitenizi google'da üst sıralarda görebilirsiniz. Kısa sürede rakiplerinizin seviyesine çıkarak onlarla rekabet halinde olabilirsiniz.

Web sitenizin Google, Bing, Yandex dahil olmak üzere tüm arama motorlarına kaydını ÜCRETSİZ olarak yapmaktayız. Hazır site içeriklerinizi dilerseniz tarafımızdan ek anlaşma ile alarak faydalanabilirsiniz. Sosyal medya üstünde tanıtımı vb. diğer çalışmalar ise müşterilerimize aittir.

Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888


wp wp Top