X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Ucuz Web Sitesi

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımUcuz Web Sitesi

Gelişen teknoloji ile birlikte sanal dünyada gerçekleşen ticaret hacmini görmemek imkansız artık tüm bireyler, firmalar, kobiler, ve hatta kurumlar ihtiyaçlarını internet üzerinden gerçekleştirmekte. Mail alışverişleri, sosyal medya, Alışverişler iş anlaşmaları, hizmet alımlarının neredeyse tamamı internet üzerinden gerçekleşiyor.

Doğal olarak bunu görenlerinde iştahları kabarmıyor değil. Ama web sitesi fiyatları da el yakıyor site kurmak isteyen kişilerin rakamlar gözlerini korkutuyor ve vazgeçerek yada erteleyerek bu sektörden uzak kalıyorlar ve kazanç elde imkanları yok oluyor.

Web sitelerinin bu kadar pahalı olması maalesef bunları denetleyen kurumlar olmamasından dolayı tavan yada taban fiyat uygulaması olmadığı için bu şekilde devam etmekte.

Öyleki bazı firmalar fiyatları öyle abartmaya başladılar ki 5 haneli rakamlardan satış yapmaya çalışanlar bile var. Ama basit tanıtım siteleri için bu rakamlar fazla.

Bu nedenle biz uzman tescil olarak siz kullanıcılarımıza hazır site hizmetlerini başlattık

Hazır Site Nedir?

Hazır site kullanıma hazır web siteleri demektir. Bu web siteleri sayesinde yönetim paneli üzerinden web sitenizi düenleyebilir içeriklerinizi kendiniz ekleyebilirsiniz. Böylece hiç bir tasarımcıya ihtiyacınız olmak yüksek bedeller ödemezsiniz.

Hazır sitenin dezavantajları var mı?


Kesinlikle hayır hazır web siteleri aksine daha avantajlı sistemlerdir. Çünkü yönetim panelli olması nedeniyle sektörünüzü en iyi siz bildiğiniz için içeriklerinizi de kendi sektörünüze göre kendiniz yazarsınız. Dilediğiniz zaman günceller, dilediğiniz zamanda ek yazılar eklersiniz. Böylece siteniz Google vb. arama motorlarında daha ön planda çıkar.

Bu da sizi rakiplerinizin önüne geçirir. Böylece hem uygun fiyata web sitesi sahibi olmuş olursunuz. Hem de siz kazançlı çıkarsınız.

Web sitesi kurmak için web sitemizdeki hazır site paketlerimizi inceleyebilir. Bizlere 0850 303 1 888 - 0533 139 1 888 nolu telefonlardan ve whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.


Top